We zitten nog in de naschokken van de bestorming van het Capitool met kritiek op het falen van de politie en veiligheidsdiensten. Is de veiligheid nu wel gegarandeerd bij de komende inauguratie?
Trump blijkt senatoren tijdens de bezetting van het Capitool gebeld te hebben om de winst van Biden te saboteren. De Democraten willen nu met spoed president Donald Trump uit het Witte Huis krijgen. Mag Trump, als hij écht wordt afgezet, in 2024 toch weer presidentskandidaat zijn?
Donald Trump wil ook niet bij de inauguratie zijn en twitteren kan hij ook niet meer, zijn account is door Twitter geblokt. Is dat vrijheid van meningsuiting? Gewapende milities zijn zich nu aan het voorbereiden op zoals zij dat noemen: een revolutionaire oorlog.
Gelukkig hebben we een expert in huis die deze gebeurtenissen kan duiden: Mister Greenhouse weet het allemaal. Charles gaat hierover in gesprek met Victor.
Beluister meer podcasts op: